A po kawie - szybko do pracy... Ale czy na pewno SZYBKO? Korki w Hanoi
Ten temat był prawdziwym ‘dziennikarskim’ poświęceniem. Przez przygotowania do tego posta przechorowałam ponad tydzień. Niestety (lub...
Reviewed by Ooh La La
on
maja 07, 2017
Rating: 5
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI Troszkę samozachwytu, ale jestem dumna z tego zdjęcia ;) Wszyscy wiemy jak waleczny jest Polski naród...
Zostawiłam pracę za biurkiem, zabrałam mojego mężczyznę z korporacji i przeprowadziliśmy się do stolicy Wietnamu - Hanoi.
Created with by BeautyTemplates | Distributed By Gooyaabi Templates